Kaffeskedar, 11, st samt tårtgafflar, 12 st, silver, modell Sachsisk, Cohr, 1900-talets andra hälft.
Cohr Danmark med svensk importstämpel, samt Markströms Lidköping 1981.
12 tårtgafflar, längd 13,7 cm.
11 kaffeskedar, längd 12 cm.
Total vikt 462 gram.
Med etuier.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.