Bestående av:
12 champagneglas, 19 cm.
13 vinglas, 15 cm.
12 vinglas, 13 cm.
12 ölglas, 14 cm.
10 selterglas, 10,5 cm.
12 snapsglas, 13,5 cm.
10 cognacskupor, 11 cm.
8 sherryglas, 10 cm.
Karaff, 28 cm.
Decanter, 26 cm.
Smärre slitage. Nagg på vissa delar.