Konferensbord / matbord, märkt Paul Boman, 1900-talets mitt.

Mahogny. Tvådelad, bågformad bordsskiva. Etikettmärkt. Längd 320 cm, bredd på mitten 110 cm, bredd i ändorna 95 cm, höjd 75 cm.

Smärre fanerskador, märken och repor. Lös fog i sargen.

Utropspris
500 EUR