John-E Franzén, "Besökarna 2"
Signerad John-E Franzén och daterad 2009-2012 a tergo. Duk 48 x 72 cm.
Obetydligt litet färgbortfall i nedre vänstra hörnet. I övrigt i gott skick.
Stene Projects, Stockholm.
Christian Zätterström Collection, Malmö.
Stene Projects, Stockholm, "The Visitors", 17 januari - 23 februari 2013.
Ljungbergmuseet, Ljungby, "John-E Franzén", 17 juni - 3 september 2023.