Christian Dior, väska, "Cannage Soft tote bag".
Cannage-quiltat läder med detaljer i silverfärgad metall. Foder i svart tyg. Sex innerfack, varav två med dragkedja. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS", "Made in Italy" samt numrerad. 30 x 21 x 11 cm.
Obetydligt ytslitage.