H Stern armband 18K guld och runda enkelslipade diamanter samt flertalet olika stenar
Ädelstenar mäter 11x9 mm och inkluderar bland annat akvamarin, citrin och turmaliner, diamanter ca 0,14 ct, armbandets bredd 9 mm, höjd 7 mm, längd 18,5 cm, vikt ca 29,76 gram
Repor. Några mycket små nagg på stenarna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.