Enligt följande;
1 kamera Leica nr 722628,
1 kamera Leica nr 332066,
Objektiv;
Hektor nr 196990 1:4,5 f13,5
Telyt nr 473056 f20 1:45,
Elmar nr 221396 f9 1:4,
Elmar nr 1182270 f9 1:4,
Summaron f3,5 1:3,5,
Elmar f5 1:35,
Summitar nr 507739 f5 1:2
Summitar summer f5,
Visoflex Leitz/Wetzlar
Viewfinder VIOOH
Summar Elmar 5 M1:2, M1:1,5 och M1:3,
Leicavit
2 fjärravtryckare,
Diverse linsskydd,
Gulfilter 2 Leitz Wetzlar,
Lupp 4x PEGOO i ask,
Sportsökare till Telyt 20 cm SF 100,
Kopieringsappart "Eldia" Leitz i ask,
6 filter i askar,
Summitar solksydd, fällbart,
Slutare
5 böcker/pamfletter om Leica
Bruksslitage. Repor. Nötta kanter. Ej funktionstestad. Ej genomgången.