Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 45 Bandouliere", 1989.
Monogramcanvas med skinndetaljer. Luggagetag. Löstagbar, justerbar axelrem. Fodrad. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 45 x 25 x 20 cm.
Slitage. Nötta kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.