Bestående av;
12 gafflar längd 20,5 cm,
13 gafflar längd 18 cm,
1 ostkniv,
1 såssked,
9 skedar längd 20 cm,
12 skedar längd 17,5 cm,
12 knivar längd 24,5 cm,
12 knivar läng 21 cm,
13 fisknivar,
13 fiskgafflar
total vikt inkl blad 5312 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor.