Mahognyfanér och bok. Tvådelad. Överdel med två flyttbara hyllplan. Underdel med utdragbar skiva samt lådor och hyllor bakom dubbla skåpdörrar. Bredd 90, djup 43, höjd 162 cm. Nyckel finns.
Smärre fanerskador. Repor. Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.