Uno & Östen Kristansson, skåpsmoduler, 4 st, Luxus, 1900-talets andra hälft.
Teak, draglådor. Bredd 37,5, djup 26. Två stycken med höjd 25 samt två stycken med höjd 12,5 cm.
Märken. Repor. Slitage. Ställvis blekt och fläckar. Ett handtag med limrester.