Ulla Rantanen, etsningar, 2 st, signerade och daterade -68. numrerade 30/30 och 21/30.
"Tilanne I" och "Tilanne III". Plåtstorlekar 46,5 x 39,5 cm och 39,5 x 41,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.