Fanerad med teak, benställning och friser av ek. Front ned två skåpsdörrar och bakomliggande hyllinredning. Mittparti med fem lådor. Längd 180, djup 42, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.