Annika Elisabeth von Hausswolff, "Det sista självporträttet", 2007.
SAK Edition 2007. Ur en serie om 400 unika polaroider. Signerad och daterad 2007 a tergo. Polaroid, bladstorlek 13 x 10,5 cm. Oramad men i originalförpackning.
Sveriges Allmänna Konstförening, SAK.