10 kaffekoppar med fat, kopp höjd 6 cm, fat diameter 11,5 cm
6 assietter diameter 15,5 cm
1 skålfat diameter 21,5 cm
1 kaffekanna höjd 20 cm
1 gräddkanna höjd 9 cm
1 sockerskål höjd 13 cm
Smärre slitage. Obet nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.