Fordon, litograferad plåt.
Tåg med lok och 2 vagnar, Tyskland, vardera dels längd ca 13,5 cm.
Hangarfartyg "Coral Sea", Nomura Toys, Japan, längd 21 cm.
3 stridsvagnar "U.S. 42055", Marusan Toys, Japan, längd 8,5 cm.
Fartyg "X 125", Modern Toys, Japan, längd 17 cm.
Bil, "Radio Car", längd 17,5 cm.
2 flygplan "HK-555", Huki, Tyskland, längd 15,5 cm.
2 bandvagnar, Gama, varav en med kartong, längd 9,5 samt 17 cm.
Slitage. Smärre skador. Enstaka del med retusch. Färgbortfall. Fläckar.