Luktdosa, trol danmark ostämplad, höjd 7,5 cm vikt 26 gram,
S Westerstråle Stockholm 1799 längd 9 cm vikt 88 gram,
D Hallman Stockholm 1809 längd 8 cm vikt 64 gram,
Sven Pihlgren Jönköping 1804 längd 7,5 cm 54 gram
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.