GA Dahlgren Malmö, hexagonal, diameter 23 cm, vikt 366 gram,
Rund med präglat mönster på fötter, diameter 24 cm otydliga stämplar vikt 338 gram,
G Elmgren Stockholm 1926 oval med genombruten dekor vikt 264 gram
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.