Erika Lagerbielke, skål, glas, Orrefors Gallery, 17/30, daterad -92.
Glasmassa i blått, grönt och rosa med slipad bladdekor. Signerad Orrefors Gallery -92 961477 Erika Lagerbielke 17-30 samt egenhändigt signerad Erika Lagerbielke. Diameter 17,5, höjd 13,5 cm.
Smärre ytslitage.