Betsad björk, front med två skåpdörrar med fält fanerade med macassar och palisander. Draghandtag av patinerad mässing. Inredning av hyllplan och fack. Bredd 141, djup 47, höjd 76 cm.
Ställvis slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.