Fanerad med björk. Översta lådan med nedfällbra klaff och lådinredning fanerad med masurbjörk. Ytterligare två lådor. Bredd 104, djup 46, höjd 85 cm. Nyckel finns.
Smärre skador. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.