Claesson Koivisto Rune, fåtöljer, ett par, "Bowie", David Design.
Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Märkta undertill. Sitthöjd 33, höjd 67 cm.
Ställvis något slitage. Märken. Smärre fläckar.