stål, quartz, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, cert, november 2008, box, ytterkartong.
Caliber 1538, Serienr 56970118, Boettnr. 196.1641
Repor. Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.