6 st bakstycken, höjd 237 cm, bredd 80 cm,
12 st hyllplan, bredd 80 cm, djup 22-38 cm,
4 st skåp, varav ett vitrinskåp, ett med tre utdragbara lådor, två med flyttbara hyllplan, bredd 80 cm, djup 22-38 cm, samt flertalet lister och konsoler
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ställvis blekt.