Christian Dior, väska och plånbok.
Logomönstrad canvas med skinndetaljer. Tygfodrad väska, innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior BAGAES PARIS MADE IN FRANCE". 40 x 23 x 18 cm. Plånbok med flertalet fack varav ett med dragkedja. Märkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". 18,5 x 10 cm.
Ställvis omfattande slitage. Smärre skador. Fläckar.