Burberry, väska, "Society Top handbag"
Quitat lammskinn i svart samt cognacsfärgat läder. Beslag i mässing. Invändigt fodrad i orange textil. Två fack invändigt. Avtagbar axelrem. Märkt "Burberry made in Italy" samt numrerad. Ca 45 x 31 x 16 cm. Dustbag.
Obetydligt ytslitage.