Nederdel med tre lådor, överdel med skrivklaff och inredning med lådor och fack delvis i rotfanér, exteriört i bonad björk, beslag i svartlackerat trä, höjd 111 cm, bredd 80 cm, djup 40 cm.
Slitage. Smärre fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.