Alexander McQueen, clutch.
Svart tyg med nitar guldfärgat metall. Fyra ringar i guldfärgad med dekor av dödsskallar och Swarovskikristaller. Skinnfodrad. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 23 x 13 x 5 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre fläckar invändigt. Nagg på den stora glasstenen.