Vitrinskåp, ett par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt.
Fanerade med bl.a. mahogny och palisander. Beslag av mässing. Glasad hyllinredning, därunder fackinredning bakom klaff. Bredd 88, djup 38, höjd 152 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.