Svart samt beige skinn och brun mocka. Ytterfack med dragkedja. Skinnfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy" och numrerad. 26 x 24 x 15 cm.
Ställvis slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.