Svart metallkonstruktion/fötter 6 st, med hyllor 24 st, och två olika lådmoduler, i mahognyfaner. Medföljer hyllhållare/metallpinnar 48 st. Aluminium handtag. Hyllmått 83 x 21 cm. Höjd 200 cm, bredd 2 x 166 cm eller totalt 332 cm, djup 36 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Smärre fläckar.