SPEGELTRYMÅ, Karl Johan 1800-talets första hälft.

Bord- mahognybonad alm, L 95 B 47 H 88 . Spegel- mahognyfanérad och bronserade detaljer, H 150.

Skador. Fanérskada. Ställvis slitage. Skadat glas.

Utropspris
4 000 SEK