Invändigt förgylld. Hänkel och lockknopp i svärtat trä. Bestående av tekanna, sockerskål och gräddkanna. Tekanna, l 29, sockeskål, h 10 samt gräddkanna, h 8.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.