Howard Hodgkin, etsning. Signerad och numrerad 96/100. Daterad -79.
"All Alone in the Museum of Modern Art". Tryckt av Ken Farley och John Hutcheson vid Petersburg Studios, New York. Utgiven av Petersburg Press. 75 x 99 cm.
Obetydliga hanteringsveck.