Anna Ehrner, vas, glas, Kosta Boda, unik, signerad.
Grönt underfång med randdekor i blått, med löstagbara blad i glas. Signerad 8AEHUN964003 Kosta Boda Anna Ehrner unique Anna Ehrner. Vasens höjd 36,5, total höjd 79 cm.
Smärre ytslitage.