Matknivar, 12 st, silver, Frankrike 1800-tal.

Skaft med bladdekor och gravyr, stålblad. Längd 26 cm. Vikt totalt inkl stålblad 994 gram.

Smärre bucklor och slitage.

Utropspris
2 500 SEK