MINNESTALLRIKAR, 6 st, porslin, Rörstrand och Kunglig Dansk. 1900-talets början.
Bondetåget 1914, Konungamötet Malmö 1914, Landstromen 1914, Landstorm och skytte för fosterlandet, Pansarbåten Sverige samt Konungamötet Kunglig Dansk. Diam 20-26.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.