KOPPARSTICK, 4 st. Frankrike, 1800-tal.

Handkolorerade. Olika motiv bla Josephs återförening med sina bröder. Bildstrl 26 x 33.

Fläckar, hål, skador.

Utropspris
4 000 SEK