1323509

Flamländsk skola, 17/1800-tal, olja på pannå.

Värdshusscen med elegant sällskap. 45 x 55 cm.

Sprickor. Retuscher. Torrsprickor. Förstärkningar. Lagad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
3 200
314
374
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jul 18:35
3 200 SEK
15 jul 12:29
3 000 SEK
14 jul 19:03
1 700 SEK
14 jul 13:33
1 500 SEK
14 jul 11:00
800 SEK