1301720

Bottega Veneta, väska

Bottega veneta, väska.
Bottega veneta, väska.
Bottega veneta, väska.

Svart vävt intrecciato skinn. Hobomodell. Fodrad med mocka. Innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". Bredd 45 cm, höjd 28 cm.

Slitage. Nötta kanter, ställvis skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
7 200
709
856
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 apr 16:48
7 200 SEK
28 apr 16:48
7 000 SEK
28 apr 16:44
6 800 SEK
28 apr 16:44
6 600 SEK
27 apr 19:39
6 400 SEK