SALONGSMÖBEL, 9 delar, gustaviansk/gustaviansk stil, 1700/1900-tal.

Vitlackerat samt bronserat. Soffa l 160, två karmstolar, fyra stolar 1700-tal samt två taburetter l 42.

Färgslitage. Smärre fläckar på klädseln. Stolarna kompletterade.

Utropspris
20 000 SEK