CHRISTIAN DIOR, väska, "Detective"
Väska i mocka med detaljer i skinn och metall. Två ytterfack. Invändigt fodrad i textil. Två fack, varav ett med dragkedja. Märkt limited edition samt numrerad. Ca 32 x 15 x 15 cm.
Smärre slitage.
Kvitto medföljer.