KAFFE- samt TEKOPPAR, 14 st, Gefle Porslinsfabrik, 1960/1970-tal.

"Malta", "Marta", "Malin", "Mexico", "Ek", "Agneta", "Smyrna" samt "Fontana".

Lätt bruksslitage.

Utropspris
600 SEK