SERVISDELAR, 22 delar, flintgods, "Bengali", Rörstrand.

Mattallrikar 6 st, sopptallrikar 6 st, assietter 6 st, uppläggningsfat 2 st, karott och bringare.

Skador, krackelyrer och missfärgningar.

Utropspris
800 SEK