Oljelampa med figurscen, diam 8,5. 6 st kulor med borrade hål och ristad geometrisk dekor, diam 2,5-5,5. Armring av brons, möjligen Bysantinsk. Diam 6.
Slitage, nagg, anlöpningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.