Carsten Regild, assemblage, blandteknik och kollage på duk. Signerad och daterad 1981 on verso.
"Gunilla". 130 x 120 cm.
Slitage. Snöret som sitter vid skon är avbrutet.
Galleri Ahlner, Stockholm
Bukowskis Moderna Höstauktionen 2005, kat nr 540.