stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk(skadad), viklås, ca 2001
Caliber 1120, Serienr 80173665, Boettnr 168.1624 PJ, Limiterad och numrerad 0597/4000.
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Defekt länk