stål, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, instruktionsbok, box, yttre papplåda, ca 2006
Caliber 1120
Verknr 80548164
Ref nr 25318000
Boett nr 168 16 23
Länkreferensnr 1503/825
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.