TALLRIKAR, 38 st porslin, "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

6 djupa tallrikar modell 353, 4 djupa tallrikar modell 152, 13 assietter modell 154, 13 assietter modell 155 samt två djupa tallrikar Pyret.

Slitage. Repor. Enstaka nagg.

Utropspris
1 800 SEK