Bronserad. Rektangulär ram med rikt dekor av bla fleuroner samt genombrutet krön i form av girlander och korsad fackla med pilkoger. Fasettslipat glas. H 120.
Slitage, smärre skador och lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.